Tavan Amerika Sistemi
Tavan yüzeyleri uzmanlaşmış ederken tavan Amerika'nın sistem yüzeylerinin çeşitli temizler. Bizim rakiplerimiz değiştirmek veya boya tavanlar endüstrisi gibi tavan sanayi düşük rekabet ve yüksek marj kar vardır. bir tavan temizleme maliyeti yerine göre yaklaşık% 90 daha az ve boyama% 50 daha azdır. Bir tavan değiştirilmesi ve 1 gün boyanacak için 3 gün sürer Ne, birkaç saat içinde bizim sistemi ile temizlenebilir. Bizim tekniği size para ve zaman kazandıracak.

Kalite, Değer, Performans
Tavan Amerika International, her temizlik şirketi geçmelidir testi kendi hizmetin değeri maliyet değer olup olmadığını fark. Hedefimiz, en yüksek kaliteyi sağlamak için neden olduğunu, en güncel, profesyonel tavan ve mümkün olan en iyi fiyata hizmet temizlik duvarlar. Tavan Amerika Uluslararası size para için iyi bir değer güvence, bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için her temizlik programı terzi. Tavan Amerika International istediğiniz temizlik hizmetleri için ödeme yaparsınız. CAI® sahibi / operatörler sürekli olarak tutarlı, güvenilir hizmet sunmak için varız.
Sahibi / İşletmeciler Mükemmellik Yüksek Düzey sağlayın
CAI® Bayiler her müşteri ihtiyacını sağlamada bir kazanılmış ilgi zamanında ve kaliteli bir şekilde karşılanmaktadır var. Sahibi / operatörler olarak, onlar müşterileri için hizmet gelişmiş düzeyde mülkiyet sonuçlarının bir gurur var.

CAI® işlem
"Temizlemek" tanımı nedir?
100 kişi isteyin ve büyük olasılıkla 100 farklı cevaplar alırsınız. Tavan Amerika Uluslararası size sadece hiç bir cevap duyarsınız:
"Bizim Süreçler Bu Temiz olduğunu onaylayın zaman bu sadece temiz değil."

Temizlik Sanayi ve hiçbir yarışmada en yüksek kar
Bir Tavan Amerika Uluslararası bayilik sahip olmak eşsiz bir yatırım fırsatı temsil etmektedir. Tavan Amerika Bayiler temizlik sektöründe en yüksek kar keyfini,% 400 kar marjları; İlk iş bu yaşayacaksınız. Hiçbir yarışma. Şimdi yeni ve benzersiz bir hizmet sunuyoruz, çünkü Bayilerimiz veya "Kar Ortakları" rekabette avantaj var.

Iletişim
Tavan Amerika tüm temizlik işlemleri hakkında telefon, e-posta, Skype ve posta yoluyla günde 24 saat ve haftada 7 gün size yardımcı kullanılabilir. Bizim bölgesel ofislerin çok dilli personel müşterilerine acil yardım yönetmek için hazırlanıyor.

Müşteri Memnuniyeti
Tavan Amerika müşteri takdir odaklanan bir iyi eğitimli bayilik iş sahibi ile size sunarak temizlik sektöründe profesyonel bir dokunuş sunuyor ve sizin şirket için ihtiyaç temizleme tutum, arzu ve tavan ve duvarlar üstün kalitesini korumak için kararlılığını sahip .

Eğitim ve destek
Tavan Amerika Uluslararası Tavan Amerika Uluslararası çok dilli uzmanların dizi tarafından merkezi bir tamamlayıcı eğitim, sizin merkezi ve iş sitelerinde çalışanların tamamlayıcı teknik ve satış pazarlama desteği, dünya çapında ürün dağıtımı ve tam serbest sürekli destek sunmaktadır.

You Are zaman biz Hazırız
Tavan Amerika bugün sizin için çalışmak bizim beceri ve deneyim koymak için hazırdır. Biz temizlik ve bakım ihtiyaçlarını anket ve profesyonel hizmetler için bir öneri sunmaya fırsat hoş geldiniz. Ücretsiz danışma ve tahmin için bugün bize ulaşın.
İşte bizim Müşteriler gelen birkaç yorum vardır:

"En iyi ticari temizlik şirketi biz hiç oldu ve biz hatırlamak çok oldu." ..... McDonalds

"Sizi ve showroom ve satış ofisleri bizim tavan geri inanılmaz bir iş için mürettebat teşekkür ederiz. Bizim akustik tavan döşemeleri temizleme Sizin süreç onları yeni düşmanı boyama veya bunları değiştirme alternatif maliyetinin bir kısmını bakmak yaptı" .. ..Cadillac Bayilik

"Coca-Cola Kurmay herkes adına, seni yaptım profesyonel iş için size teşekkür etmek istiyorum. Fabrikamızda duvarlar ve tavanlar duman lekeli, Su lekeli. 25 yıldır temizlenmiş, ve olmasaydı Elbette gres lekeli. Sizin ekip, Cumartesi günü geldi onun temizlik yaptım ve biz geldiğinde Pazartesi günü, yepyeni görünüyordu ".... Coca-Cola

"Ben sadece büyük bir iş şirket ne yaptığını söylemek istiyorum. Tavan, sizin ekip bizim restoranlarda temizlenmiş duvarlar ve cepheler. Restoran yöneticileri, operasyon yöneticileri süper yeni bakmak ve ben profesyonel sonuçlar ile çok etkilendim. Sizin Sistem bize zaman ve para tasarrufu, ve biz gerçekten takdir ediyorum. Ben kimseye şirket tavsiye ederim. ".... KFC

.

Neden ticari temizlik ortağı olarak Tavan Amerika Uluslararası seçmelisiniz?
Bir CSI® Müşteri olmak.

 

FRANÇAIS

Português