Hizmetler

Hizmetler

 

Çirkin, sağlıksız tavan için çalışanların ve müşterilerin maruz ve ücretsiz fiyat teklifi için bugün bizi arayın devam etmeyin.

Kirli, çirkin ve sağlıksız tavanlar her yerde ve bu ciddi bir sorundur. Genellikle tesis sahipleri değiştirmek veya onların tavanlar temizlenebilir bilmiyorum, çünkü onların tavan boya. Yeni süreç ile biz onları en pahalıya kendi tavan restorasyon ihtiyaçları için etkili, çevreye duyarlı bir çözüm bulmanıza yardımcı olmak için müşterilerimize basit bir çözüm sunabilir. Ayrıca bizim Toz Shield müşterilerimize önlenmesi veya gelecekte kirlenmesini tavan ve duvarlar uzatarak daha fazla para kazanmak için izin verir. Tavan Amerika Uluslararası dünya çapında müşterilerine hizmet vermek için özel bir yeşil temizleme sistemi geliştirdi.

Tavan ve duvar temizleme işinizin temizlik bakım parçası olmalıdır. Ayrıca temiz duvarlar boya öncesi astar ve boya düzgün bağlı olabilir gerektiğini böylece. Eğer boya hazırlamak veya sadece profesyonel temizlik için arıyorsanız olsun, Tavan Amerika bayileri yardımcı olabilir.
Tavanlar ve duvarlar kir ve toz, hayvan tüyü, pişirme yağları ve gres, sigara dumanı ve diğer kirletici maddelere maruz kalmaktadır. Sizin ısıtma ve klima sistemi tesis genelinde bu kirletici dağıtabilirsiniz.
Kullanımı Tavan Amerika Sistemi zamanı test ve sanayi onaylı adımlar, bizim özel temizlik ürünleri ve yöntemleri ile birlikte, boyamak veya perdahlayın ve tüm özellik taze kokusu yardımcı olmak için gerek kalmadan tavan ve duvarlar geri getirecektir.
Biz% 90 için tavan ve duvarları temizlemek az değiştirilmesi ve boyama% 50 daha az pahalı ve ne 2 gün tavan sürer yerini almak için ve 1 gün boyalı almak için daha pahalı olabilir, birkaç saat içinde bizim sistemi ile temizlenebilir.


2 Kolay Adımda Temizlik Tavanlar:
1. Sprey
2. Kuru izin ver
Biz bizim özel çözümler uygun karışımı uygulayın. Bu karışım, bir neden olur
yüzeyine herhangi bir zarar vermeden, kir molekül yapısında değişiklik
tavan veya duvar.
Müşterileri için

No İş aksamalar
• Tavanlar veya Walls

No Hasar
• No Mess
• No Lingering Kokular
• Surprisingly Hızlı ve Etkili

 

 

FRANÇAIS

Português