Biz Kimiz


Tavan Amerika Uluslararası hizmet sektörü bilgisi 40 yıllık müşterilerine ve topluluklara hizmet veren global bir şirkettir. Bizim ürün çok iyi Çevre Dostu "Yeşil" ürünlerin Amerika'nın önde gelen üreticisi olarak kabul edilmektedir. Amerika Uluslararası ürünleri ABD ve Birleşik Krallık'ta üretilmektedir Tavan, biz satılan ve ABD, Avrupa, Afrika ve Asya'da 100'den fazla ülkeye ürünlerimizi sevk var. Biz tavan ve duvarları temizlemek için eşsiz bir yeşil temizleme sistemi geliştirdi. Biz çevreye verimli, kolay ve daha az zararlı temizlik yaptık. Bazı müşterilerimizin Sheraton Otelleri, Hilton Otelleri, Holiday Inn, Honda, Toyota, Mercedes Benz, KFC, Costco, McDonald, Wendy, Burger King, Pizza Hut, Dominos, John Deere, 3M, Starbucks, ve diğerleri arasında bulunmaktadır.
"Ben sadece büyük bir iş şirket ne yaptığını söylemek istiyorum. Tavan, sizin ekip bizim restoranlarda temizlenmiş duvarlar ve cepheler süper yeni bakmak. Restoran yöneticileri" KFC

1/42

Ne yapıyoruz
Kirli, çirkin ve sağlıksız tavanlar her yerde ve bu ciddi bir sorundur. Genellikle tesis sahipleri değiştirmek veya onların tavanlar temizlenebilir bilmiyorum, çünkü onların tavan boya. Yeni süreç ile biz onları en pahalıya kendi tavan restorasyon ihtiyaçları için etkili, çevreye duyarlı bir çözüm bulmanıza yardımcı olmak için müşterilerimize basit bir çözüm sunabilir. Ayrıca bizim Toz Shield müşterilerimize önlenmesi veya gelecekte kirlenmesini tavan ve duvarlar uzatarak daha fazla para kazanmak için izin verir. Tavan Amerika Uluslararası tavan ve duvar temizliği ve restorasyon dünya çapında potansiyel müşterilere hizmet için özel yeşil temizlik ürünleri geliştirdi.
Tavan Amerika International, tavan ve duvar temizleme bizim işimiz. Biz ne var (ve biz bunu bir sürü yapmak), ve biz gerçekten iyisin. Biz, aydınlanmak gidermede, dezenfekte ve değiştirme maliyeti% 90 daha az, ve ortalama resim maliyeti% 60 daha az onların tavan ömrünü uzatmak, bizim müşteri temiz yardımcı olur. Bir tavan değiştirilmesi ve bir gün boyanacak için üç gün sürer Ne, birkaç saat içinde bizim sistemi ile restore edilebilir. Normal iş döngüsü veya programa hemen hemen hiçbir bozulma yok yani Firmamız müşteri program etrafında çalışır.
Misyonumuz Bildirimi
Biz müşterilerimizin misyonu gerçekleştirmek yardımcı geliştirmek sürekli ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılanması ve adanmıştır.

 

Tavan Amerika Uluslararası Gururla Dünya Memnun milyonlarca müşteriye hizmet veren mı.

Bilim ... sadece bilimdir. Yaptığınız kadar dünyayı iyileştirmek.

Tavan Amerika International, sürekli hem çalışma geri ve daha sağlıklı ve olumlu durumuna yaşama ortamları, beklentilerini aşmak.

FRANÇAIS

Português